EVLİLİK İŞLEMLERİ - Tuzla 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
EVLİLİK İŞLEMLERİ
12 Aralık 2017 Salı - 15:57
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
evllk-slemler

EVLİLİK RAPORU ALMAK İÇİN İSTENENLER

AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZE EVLİLİK RAPORU ALMAK İÇİN BAŞVURACAK OLANLARIN PAZARTESİ-CUMA GÜNLERİ ARASINDA SABAH SAAT 09.00- 10:00 ARASI ALINMAKTADIR. KAN TAHLİLLERİNDE KAN GRUBU ,HEPATİT B VE HEPATİT C , AİDS, SİFİLİZ VE AKDENİZ ANEMİSİ TAŞIYICILIĞINA BAKILMAKTADIR. AYRICA VEREM  SAVAŞ DİSPANSERLERİNDE SAAT 11:00 A KADAR AKCİĞER GRAFİSİ ÇEKİLMEKTEDİR. AKCİĞER GRAFİSİNİN SONUCUNU GENELLİKLE AYNI GÜN ÖĞLEDEN SONRA ALMAK MÜMKÜN OLABİLİRKEN ,KAN TAHLİLLERİNİN SONUÇLARI ERTESİ GÜN ÖĞLEDEN SONRA ALINABİLMEKTEDİR. 

KAN VE AKCİĞER GRAFİSİ SONUCU EVLİLİĞE ENGEL HERHANGİ BİR RAHATSIZLIĞI OLMAYANLARA EVLİLİK RAPORLARI VERİLMEKTEDİR. MÜRACATINIZ ESNASINDA BİRER VESİKALIK FOTOĞRAFINIZI HAZIR BULUNDURMANIZ ÇOK ÖNEMLİ. ZİRA RAPORLARDA FOTOĞRF ÜZERİNE KAŞE İSTENMEKTEDİR. 

 

Etiketler : EVLİLİK, NİKAH, ,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.